Demir Fidancılık İşçi Başvurusu Yapabilirsiniz

Sektörün öncü firmalarından Demir Fidancılık’ın bünyesine katılmak için insan kaynakları formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz.

İLETİŞİM

Kredi Kartı İle Taksit Dönemi Başlamıştır

Firmamız çeşitli kredi kartlarına, taksit yapmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Sosyal Medya’dan Bizi Takip Edin!

Firmamızın sosyal medya ikonları web sitemiz eklenmiştir. Sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilir,iş alımlarını ve projelerimizi takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Demir Fidancılık

HAKKIMIZDA

Demir Fidancılık 1971 yılında fidan üretim ve satış konusunda hizmet vermeye başlamıştır Alanında fidan nasıl yetiştirilir, fidan bakımları nasıl olmalıdır, anaç ve aşı yetiştirmenin püf noktaları, müşteri bilgilendirme, kalite ve maliyet hususunu ön plana çıkarmak için çalışmalar yapmıştır.


Fidanlarımızı kendi bağ ve tarla alanlarımızda klasik, yarı bodur ve tam bodur fidan olarak yetiştirmeye özen gösteriyoruz. Şirketimizin birinci amacı müşteri memnuniyeti olmakla birlikte bizden memnuniyet duymayan müşterilerimize özel ilgi ve alaka ile çalışmaktır. Şirketimizin bünyesinde 50 den fazla ekim alanı ve 50.000 metre karelik 2 adet depo bulunmaktadır. Şirketimiz 48 yıldır var olup her zaman sizlere hizmet edecektir.

+25 MİLYAR

TOPLAM FİDAN SATIŞI

+250.000

İSTİHDAM

3254

MUTLU FİRMA SAHİBİ

1.

SEKTOR LİDERİ

Demir Fidancılık

Armut Çeşitlerimiz

Demir Fidancılık

Kısaca Biz

Tesislerimiz

Bursa Cerrah'ta büyük tesisimiz bulunmaktadır. Bu tesislerimizde hazır Fidan yetiştirilmektedir.

Demir Fidancılık Ürünleri

Ahududu Fidanı, Ayva Fidanı, Böğürtlen Fidanı, Döngel(Muşmula) Fidanı, Dut Fidanı, Frenk Üzümü, Hurma(Trabzon Çikolata) Fidanı, Kayısı Fidanı, Kestane Fidanı, Kızılcık Fidanı temin etmekteyiz.

Fidan Yetiştiriciliği

1971 yılı itibariyle Bursa bölgesinde hazır fidan sektöründe Demir Fidancılık adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Demir Fidancılık

Ürün ve Hizmet Alımlarınızda Neden Biz?

Demir Fidancılık Ltd.Şti nin her zaman var olan Güvenilirlik ve Müşteri memnuniyeti sağlama başarısı her geçen gün yükseliş ivmesi kazanarak devam etmektedir. Satışı yapılan ürünlerin kalitesi ve sağlamış olduğu maksimum fayda yanında ;doğru, eksiksiz ve zamanında teslimat “Güven ve Memnuniyeti” de beraberin

Demir Fidancılık Ltd.Şti nin her zaman var olan Güvenilirlik ve Müşteri memnuniyeti sağlama başarısı her geçen gün yükseliş ivmesi kazanarak devam etmektedir. Satışı yapılan ürünlerin kalitesi ve sağlamış olduğu maksimum fayda yanında ;doğru, eksiksiz ve zamanında teslimat “Güven ve Memnuniyeti” de beraberinde getirmek

Demir Fidancılık Ltd.Şti nin her zaman var olan Güvenilirlik ve Müşteri memnuniyeti sağlama başarısı her geçen gün yükseliş ivmesi kazanarak deva

LÜTFEN DAHA FAZLA AKLINIZA TAKILAN BİRŞEY VARSA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

iş alımları , sipariş , fidan almak , ziyaret için lütfen iletişime geçin

İLETİŞİM

Demir Fidancılık

Mutlu Müşteriler

Buyrun bir kahvemizi için...